Özel Sipariş
FİYATLANDIRMA
FİYATLANDIRMA
FİYATLANDIRMA
NASIL HESAPLANIR

Özel Sipariş Hakkında Genel Bilgilendirme

  • Makalelerin özgün, hatasız ve SEO uyumlu olması ilk temel prensibimizdir. İsterseniz 1 adet, isterseniz 1000 adet makale siparişi verin herkese aynı özen ve ilgi gösterilecektir. Yazılan bütün makaleler copyscape kontrolünden özgünlük onayı alarak geçmektedir. İmla hataları bulunmaz Türkçe Word kullanılır.
  • Günde 30.000+ kelime teslim edebiliyoruz. Elimizdeki iş miktarına bağlı olarak teslim süresi farklılık gösterebilir. Sipariş vermeden önce dilerseniz, canlı destek hattından, skype adresimizden ya da telefon numaralarımızdan ulaşıp ne zaman teslim alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Söylediğimiz günü ve saati geciktirmeyiz, aksine söylenen süreden erken teslim etmeye özen gösteririz.
  • Hangi konularda makale yazabiliyoruz; Film, teknoloji, bilim, eğitim, sağlık, kadın, anne ve çocuk, moda, dekorasyon, webmaster makaleleri ve çok daha fazla kategori de makale yazabiliyoruz. Yazarların tümü genel olarak bütün kategorilerde yazmıyor, her makale yazarı en fazla 2 farklı kategoride makale yazmaktadır.
  • Yetişkin makaleleri yazmıyoruz.

 

Okumadan Satın Almayın

  1. Sipariş vermenizin ardından görevli personel siparişinizi inceler, herhangi bir eksik yoksa hizmet bedeli hesabınızdan düşer. Eğer eksik ya da hatalı bilgi gönderildiyse kayıt olurken vermiş olduğunuz mail adresinizden ve telefon numaranızdan size ulaşılır. 
  2. Raporlama mail adresinize yapılacaktır, lütfen sipariş vermeden önce bilgilerinizi doğrulayın. Kontrol sağlamak için buraya tıklayın. Raporlamanın ardından kayıt olurken verdiğiniz telefon numaranıza bilgilendirme mesajı gelecektir. 
  3. Teslim süresi elimizdeki iş miktarına bağlı olarak değişmektedir. 10 - 100 adet gibi makale miktarları 1-3 iş günü içinde teslim edilir. Olası gecikmelerin yaşanma durumu olursa sizinle iletişime geçeceğiz.
  4. Başlık araştırması tarafımızdan yapılmamaktadır. Site içeriğinizi en iyi siz bildiğiniz için en doğru başlık seçimi de tarafınızdan olacaktır.

 

Özel Sipariş verirken destek almanız gerekiyorsa canlı destek hattını kullanabilir, skype adresinden ulaşabilir ya da telefon numaralarımız aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. 

editor@outlook.com.tr