Editörlük / Temel Paket

Gerekli durumlarda acil olarak ulaşebileceğimiz telefon numaranızı giriniz.

Aldığınız editörlük paketi ile sitenize her gün 2 adet, ayda 60 adet içerik eklenecektir. 

%100 SEO uyumlu yazılan içerikleriniz copyscape onaylıdır.

 

Editörlük Paketleri Genel Bilgilendirme Okumadan Satın Almayın

  • Sizden istenen ad soyadtelefon bilgilerini eksiksiz ve doğru doldurunuz. Sitenizde beklenmedik bir hata oluşursa size hemen ulaşabilmemiz adına bu durum oldukça büyük önem arz etmektedir.
  • Sipariş verdiğiniz gün makalelerinizi yazıp çalışmaya başlayamıyoruz. İstemiş olduğunuz içerik kategorisi ve başlıklar hakkında araştırma yapıyoruz. Araştırma süresi 2 gün yani 48 saat için geçerlidir. Ardından sitenize en iyi sonucu verecek olan makalelerin günlük olarak giriş süreci başlıyor. En iyi sonucu sitenize verebilmek ve sizlere daha iyi kazançlar sağlatabilmek adına araştırma sürecini, hizmeti satın almadan önce kabul etmiş olmanız gerekiyor. 
  • Sitenize erişim yapmamıza engel olacak herhangi bir hata oluşursa, fark edildiği dakika sizi telefon ile bilgilendiriyoruz. Çalışma saatleri içerisinde hata çözülürse içeriğiniz ekleniyor. Çalışma saatleri dışında sorun çözülürse içeriğiniz ertesi gün eklenecektir ve satın almış olduğunuz makale sayısında herhangi bir kayıp yaşanmaz. 
  • Zamanlama seçeneği olmayan sitelerde haftanın 6 günü üzerinden çalışma değerlendirilir. Çalışma periyodu 30 gün yerine 34 günde tamamlanır.
    Zamanlama sistemi olan siteler de ise çalışmaya başlanılmasının ardından içerikleriniz kesintisiz olarak eklenir 30 günde çalışma tamamlanır.
  • Başlıklar olarak size ayırdığımız bölüm boş bırakılmamalıdır. Başlık araştırması tarafımızca yapılmaz. 
  • Mesai saatleri içerisinde canlı destek hattı ve telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satın almış olduğunuz, ya da almak istediğiniz hizmetler hakkında sormak istedikleriniz varsa bekliyoruz. 

İşinizden yada özel hayatınızdan dolayı siteleriniz ile ilgilenemiyorsanız, yerinize editörlüğü biz sağlayalım. Her gün düzenli olarak makale yazalım ve içerik ekleyelim. Siteleriniz asla gerilemesin, her daim ileri gitsin istiyorsanız, aylık makale hizmetlerimizden faydalanmalısınız. Yüksek kalite, kusursuz hizmet Editör.net